Lymberia Hotel, Faliraki, 85100 Rhodes (Kliknutím na kolík zobrazit / skrýt mapu)

Objevte naše Zařízení

Animace klub

Animace klub

Restaurační služby

Restaurační služby

Nápoje Služby

Nápoje Služby

Naše služby

Váš Dovolená v Faliraki Rhodes by měla zahrnovat nejen ubytování, ale celou řadu zařízení a služeb, které jsme hrdě poskytují našim zákazníkům v Lymberia Hotel v Faliraki! S výjimkou křišťálově čisté vody Egejského moře a malým lesem se nachází 5 minut chůze, můžete využít bazény našeho hotelu (jeden pro dospělé a jeden pro děti). U bazénu je bar, kde můžete mít svůj občerstvení, pivo a nápoje.

 

Jezdíme ekologicky

Náš hotel každý rok dělá pokroky v ekologických akcích. Uzavřeli jsme dohodu s jedním z největších poskytovatelů energie v Řecku za účelem zřízení stanice elektrických nabíjecích EV.

Chargespot

Chargespot je holistické řešení pro budoucnost elektromobility od WATT+VOLT. Prostřednictvím aplikace Chargespot, kterou si lze během několika sekund zdarma stáhnout ( Obchod Play | Apple Store ), mohou majitelé elektromobilů najít nejbližší dostupné nabíjecí místo, kdekoli si je dokážou představit. Tímto způsobem mohou mít přístup k více než 250 000 nabíječkám v Řecku i v zahraničí a moci nabíjet svůj vůz snadno, levně a bezpečně. Aplikaci si již stáhlo 10 000 uživatelů.

INFO

Odbavení: 14:00 - Odhlásit se: 12:00

Restaurace, bar, bar u bazénu

Volný, uvolnit! Wi-Fi ve všech veřejných prostorách

Bezplatné parkování je možné přímo na místě