Lymberia Hotel, Faliraki, 85100 Rhodes (Kliknutím na kolík zobrazit / skrýt mapu)

Hotel Umístění

Lymberia se nachází ve Faliraki, Rhodos v klidné oblasti Profitis Amos. Hotel se nachází v docházkové vzdálenosti od centra Faliraki a Pláž Faliraki.
Faliraki je světově proslulý pro svou pulsující noční život a jeho 5 km dlouhá písečná pláž je jedním z nejkrásnějších v celém Řecku.

Vzdálenosti:

Faliraki Center: 800 metrů
Faliraki Pláž: 500 m
Nudistická pláž: 600 m
Rhodos letiště: 12 km
Město Rhodos / Staré Město: 15 km
Lindos: 35 km
Golfové hřiště Afandou: 3 km
Water Park Faliraki: 1,5 km

We are driving eco

Faliraki, Rhodes

Our hotel every year is making progress in eco friendly actions. We developed an aggreement with one of the largest energy providers in Greece in order to establish a station of power charging EV vehicles.
Chargespot is a holistic solution for the future of electromobility by WATT+VOLT. Through Chargespot app, which is downloadable in a matter of seconds for free ( Play Store |Apple Store), EV owners can locate the nearest available charging spot anywhere they can imagine. In this way, they can have access to more than 250.000 chargers in Greece and abroad and the power to charge their car easily, affordably and safely. The app is already downloaded by 10.000 users.

Lindos

Lindos je archeologické naleziště, město a bývalá obec na ostrově Rhodos, v Dodecanese, Řecko. Leží na východním pobřeží ostrova. Je to asi 50 km jižně od města Rhodos a jeho krásných pláží, aby to populární turistickou i prázdninovou destinací. Lindos se nachází ve velké zátoce a má výhled na rybářskou vesnici a malé letovisko Charaki.

Pokračovat ve čtení

Kalithea pružiny

Kallithea Pružiny jsou umístěny v zátoce Kallithea, pouhých 9 km od hlavního města Rhodos. Známý od starověku pro své terapeutické vlastnosti, termální prameny Kallithea byly využity Italové, na počátku 20. století, je velmi populární a přilákání návštěvníků z celého světa.

Pokračovat ve čtení

Rhodos staré město

Staré město Rhodos s aktuálním počtem obyvatel 6000 obyvatel je obklopeno středověkými hradbami se sedmi branami: Gate of Naval stanice, brána Agios Ioannis, Gate of Agia Ekaterini, brána apoštola Pavla, brána Amboise Gate Agios Athanassios a brána přístavu.

Pokračovat ve čtení

Další články...

  • 1
  • 2

 

Jezdíme ekologicky

Náš hotel každý rok dělá pokroky v ekologických akcích. Uzavřeli jsme dohodu s jedním z největších poskytovatelů energie v Řecku za účelem zřízení stanice elektrických nabíjecích EV.

Chargespot

Chargespot je holistické řešení pro budoucnost elektromobility od WATT+VOLT. Prostřednictvím aplikace Chargespot, kterou si lze během několika sekund zdarma stáhnout ( Obchod Play | Apple Store ), mohou majitelé elektromobilů najít nejbližší dostupné nabíjecí místo, kdekoli si je dokážou představit. Tímto způsobem mohou mít přístup k více než 250 000 nabíječkám v Řecku i v zahraničí a moci nabíjet svůj vůz snadno, levně a bezpečně. Aplikaci si již stáhlo 10 000 uživatelů.

INFO

Odbavení: 14:00 - Odhlásit se: 12:00

Restaurace, bar, bar u bazénu

Volný, uvolnit! Wi-Fi ve všech veřejných prostorách

Bezplatné parkování je možné přímo na místě