Lymberia Hotel, Faliraki, 85100 Rhodes (Kliknutím na kolík zobrazit / skrýt mapu)

Faliraki

Faliraki 

Faliraki je hlavní přímořské letovisko na řeckém ostrově Rhodos, v Dodecanese. Nachází se na Faliraki Bay, na severovýchodním pobřeží, asi 14 km jižně od města Rhodos a 10 km jihovýchodně od letiště. Je součástí obce Rhodos.

Faliraki je oblíbenou turistickou destinací s 5 km úsek písku a 12 FEL modrých vlajek. Na jižním konci pláže ve Faliraki existuje oficiální nudistická pláž s názvem Mandomata Beach, který má malou tavernu, stejně jako několik veřejných toalet. Faliraki znovu objevil se jako kosmopolitní, rušného centra cestovního ruchu stravování mnoha národností a všech věkových skupin.

 

Jezdíme ekologicky

Náš hotel každý rok dělá pokroky v ekologických akcích. Uzavřeli jsme dohodu s jedním z největších poskytovatelů energie v Řecku za účelem zřízení stanice elektrických nabíjecích EV.

Chargespot

Chargespot je holistické řešení pro budoucnost elektromobility od WATT+VOLT. Prostřednictvím aplikace Chargespot, kterou si lze během několika sekund zdarma stáhnout ( Obchod Play | Apple Store ), mohou majitelé elektromobilů najít nejbližší dostupné nabíjecí místo, kdekoli si je dokážou představit. Tímto způsobem mohou mít přístup k více než 250 000 nabíječkám v Řecku i v zahraničí a moci nabíjet svůj vůz snadno, levně a bezpečně. Aplikaci si již stáhlo 10 000 uživatelů.

INFO

Odbavení: 14:00 - Odhlásit se: 12:00

Restaurace, bar, bar u bazénu

Volný, uvolnit! Wi-Fi ve všech veřejných prostorách

Bezplatné parkování je možné přímo na místě